Novinky v šurianskej knižnici

Milovníci pekného slova, ale aj čitatelia, ktorí majú radi novinky z oblasti vedy, techniky a iných vedných odborov  sa iste potešili novým knižným titulom, ktoré pribudli v Mestskej  knižnici M.Matunáka v Šuranoch v roku 2022 vďaka  finančnému príspevku z verejných zdrojov  Fondu na podporu umenia.

Do šurianskej knižnice pribudlo s prispením FPU celkom  206 knižničných jednotiek v celkovej hodnote 2.840.67 €, výška príspevku z FPU bola 2.500,- € a spolufinancovanie Mestského kultúrneho strediska  Šurany bolo v sume 340,67 €. Na oddelení náučnej literatúry pribudlo 66 ks kníh, oddelenie beletrie pre dospelých je obohatené o 81 publikácií a na oddelení pre deti a mládež je o 59 knižných publikácii viac. Z celkového počtu zakúpených knižničných jednotiek je 63 kníh vydaných s podporou FPU. 

Čitatelia si už môžu z knižnice požičať najnovšie detektívky Dominika Dána, alebo obľúbenej spisovateľky Táni Keleovej-Vasilkovej. Reč tela, ktorá vie byť zradná, si môžu  návštevníci naštudovať na oddelení náučnej literatúry v publikácii Tajná reč tela. O pôvode nášho písma a iné zaujímavosti sa dozvedia  čitatelia z knihy Pôvod hlaholiky a Konštantínov kód. Detskí čitatelia sa  môžu zabaviť aj poučiť napríklad z knižky S.Myslovičovej  s názvom Po čom piští školáčikova duša, alebo sa trochu báť s knihou Strašidielka.

Všetci záujemcovia majú knižné novinky  k dispozícii v MsK M.Matunáka v Šuranoch, stačí prísť do  knižnice v čase výpožičných hodín.

JK 

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Ďalšie


 

VITAJTE NA STRÁNKE MESTSKÉHO KULTÚRNEHO STREDISKA ŠURANY

Previous
Next