Na tom Našom plese

Plesová sezóna 2023 bola v Šuranoch otvorená plesom organizovaným Mestským kultúrnym strediskom Šurany, ktorý sa uskutočnil v piatok 13. januára 2023 v Spoločenskej hale. Úvodným valčíkom ho zahájil primátor mesta Šurany, Mgr. Marcel Filaga. Spolu s zástupkyňou primátora, Ing. Miroslavou  Záhorákovou, boli  hosťami plesu. Tanečný parket sa zaplnil tanečnými pármi, ktoré zaplnili vyzdobenú sálu. DJ Sládeček prítomným hral do tanca, do  playlistu zaradil ľudové aj moderné tanečné melódie. Dôkazom toho, že sa trafil do ich vkusu je skutočnosť, že bol parket neustále plný tanečníkov  a  počas hudobnej produkcie  takmer nikto nesedel.

Súčasťou plesu bola aj bohatá tombola. Organizátorom sa podarilo pripraviť pre návštevníkov 34 cien do tomboly. Prvou cenou bol televízor, v tombole boli rôzne poukážky, kabelka, výdajník vody, knihy, darčekové koše, paplóny a podobne. Jednou z cien bola i polovička prasiatka.  Všetkým sponzorom patrí poďakovanie. Všetci vyžrebovaní sa isto, tešili. Tak bolo na Našom plese.

Veselé fašiangové obdobie v roku 2023 bude trvať do utorka, 21. februára a počas tohto obdobia  sa organizuje ešte niekoľko plesov a zábav. Treba si len správne vybrať.

JK

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Ďalšie


 

VITAJTE NA STRÁNKE MESTSKÉHO KULTÚRNEHO STREDISKA ŠURANY

Previous
Next